Petra van Dieren traint sinds 2015 intensief Chi Neng Qigong en geeft sinds 2019 wekelijks les. Voor Petra is Qigong een anker: een manier om steeds opnieuw te landen in jezelf, je energie te laten stromen en je innerlijke wijsheid te ontmoeten. Juist de eenvoud en de kracht van herhaling maken dat Qigong voor haar een levenshouding is geworden.
Naast haar werk als docent is Petra coach op het gebied van stress & burn-out, leiderschap en loopbaan ontwikkeling. Vanuit haar achtergrond in gezondheid, veiligheid en leren & ontwikkelen heeft zij jarenlang gewerkt in veeleisende omgevingen, waar ze zag hoe belangrijk het is dat mensen niet alleen begrijpen wat gezond is, maar het ook kunnen belichamen in het dagelijks leven.
Vanuit haar coachpraktijk biedt Petra ook begeleidende trajecten zoals Wijsheid in Beweging: voor mensen die voelen dat er iets wil verschuiven en die willen leren luisteren naar wat het lichaam laat zien — zodat er weer richting, ruimte en rust ontstaat.
Samen met Marjolein Nagel richtte zij het Centrum voor Qigong op, waar zij wekelijkse lessen, themasessies en verdiepingsmomenten aanbieden. Hun intentie is simpel: een gezond en gelukkig leven toegankelijk maken, door met aandacht te oefenen en mee te bewegen met de energie van het moment.
petravandieren@pm.me | 06 29 41 75 26 | www.centrumvoorqigong.nl
